Möt våra medarbetare

Vår vision är att bli den självklara verkstaden för alla Peugeot, Volkswagen och Skodaägare inom vårt närområde. Vi ska alltid ge bästa tänkbara service, och kunden ska alltid vara nöjd när han går härifrån.

Roger Åström

Servicerådgivare

roger.astrom@dcbil.se
Tel:08-288012

Anders Wiklund

Servicerådgivare

anders@dcbil.se
Tel: 08-288012

Christopher Kent

Reservdelsansvarig

christopher@dcbil.se
Tel: 08-288012

Mattias Granbom

Reservdelar

mattias@dcbil.se
Tel: 08-288012

Vlad Duca

Arbetsledare

vlad.duca@dcbil.se
Tel: 08-288012

Challe Keroglidis

Arbetsledare

challe@dcbil.se
Tel: 08-288012

Jimmy Hanell

Skadechef

jimmy@dcbil.se
Tel: 08-288012

Therese Hiertner

Ekonomi

therese@dcbil.se
Tel: 08-288012

Magnus Koski

Vice VD

magnus@dcbil.se

Jan Spångberg

VD

jan@dcbil.se